ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΡΓΟΔΟΣΙΑΣ ΤΗΣ COSMOTE – EVALUE
Συναδέλφισσες & συνάδελφοι
To σωματείο μας πραγματοποίησε σήμερα 12/03 παράσταση διαμαρτυρτίας απέναντι στην εργοδοτική τρομοκρατία που έχει εξαπολύσει η εργοδοσία της Cosmote e-value.
Τους διαμηνυουμε σε όλους τους τόνους οτι η τρομοκρατία τους δεν θα περάσει, θα βρούν απενταντί τους το σωματείο και την οργανωμένη δράση των εργαζομένων που δεν κάμπτεται απο τέτοιες τακτικές.
![video](https://i.ytimg.com/vi/nT6Ze9cK3fs/maxresdefault.jpg#auto)